Kontrola jakości - Pracownik działu napraw 2019-06-17
Kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Kontrola jakości - Pracownik działu napraw

Miejsce pracy: Ostaszewo k. Torunia
Numer ref. PDN/033/ŁWI

Zadania:

• Praca w branży elektronicznej z wykorzystaniem komputera i skanera
• Rozpakowanie i pakowanie telewizorów oraz identyfikacja usterek
• Drobne naprawy w oparciu o protokół i instrukcje

Wymagania:

• Obsługa komputera
• Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Chęć do nauki i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

• Bezpłatny dojazd pracowniczy z Torunia, Chełmży, Chełmna, Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia i okolic
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z realną perspektywą długofalowej współpracy w renomowanej firm
Ocena: 0
Wyświetleń: 66 Dodał(a): lukasz.wilinski

Komentarze