Nasz portal daje Państwu możliwość dodania ogłoszenia na różne sposoby: bez potrzeby rejestracji (jako gość), po zarejestrowaniu i zalogowaniu oraz po zalogowaniu przez Facebook.

Dodawania ogłoszenia jako gość - na pewno najszybsze, dla najmniej wymagających ogłoszeniodawców, wiążące się jednak z ograniczeniami. Za każdym razem, gdy dodawać będziecie Państwo ogłoszenie jako gość, konieczna będzie każdorazowa akceptacja regulaminu oraz weryfikacja ogłoszenia za pomocą kodu captcha (kod antyspamowy).

Dodawanie ogłoszenia po zarejestrowaniu i zalogowaniu - opcja komfortowa dla tych ogłoszeniodawców, którzy zamierzają dodać więcej ogłoszeń i pragną, by były one atrakcyjne. W tej opcji regulamin akceptujecie tylko raz (przy rejestracji), nie musicie potwierdzać ogłoszenia kodem zabezpieczającym (tzw. kodem captcha), macie możliwość edycji ogłoszenia oraz jego usunięcia przed czasem, otrzymujecie też dostęp do schowka, w którym umieszczać możecie interesujące was ogłoszenia. W tej opcji istnieje też możliwość zgromadzenia wszystkich waszych ogłoszeń pod jednym linkiem.

Dodawanie ogłoszenia po zalogowaniu przez Facebook - w tej opcji nasz serwis traktuje Państwa jako zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników, taki samych jak tych, co utworzyli konto w naszym serwisie. (Ważne! Respektowane są tylko konta zweryfikowane przez Facebook, czyli profile autentyczne z potwierdzonym nr telefonu).

Zapisz się na newsletter